informationDobrý den vážení rodinní příslušníci,
s novými vládními opatřeními i my přistupujeme k úpravě režimu návštěv.

Ti z vás, kteří jste naočkovaní proti Covidu a od I. dávky uplynulo již 22 dní  můžete chodit na návštěvy za svými blízkými bez objednání tak jak jste byli zvyklí. Potřebujeme  od vás do e-mailu naskenovat certifikát, který potvrzuje očkování. Zasílejte je prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pokud jste již kopii doložili, nemusíte je již zasílat znovu.  

Ti z vás, kteří nejste naočkovaní a zdržujete se v areálu našeho Domova, platí stále stejné podmínky jako doposud:

- PCR test ne starší 48 hodin

- potvrzení o antigenním testu ne starší 5 dnů nebo test zakoupený v lékárně a sestřičky vám jej udělají před návštěvou - toto je třeba dojednat při objednání návštěvy (neakceptujeme testy ze slin kvůli šíření aerosolu během odběru)

- kopii o potvrzení prodělání Covidu - platí 180 dní

- kopii výsledků protilátek

 Klienti, kteří jsou naočkovaní, mohou opustit náš Domov. Stačí pouze zavolat na sesternu a nahlásit, kdy si příbuzného budete brát, na jak dlouho a kam, abychom věděli, jak dlouho bude mimo Domov. Pokud si budete brát naočkovaného klienta mimo náš Domov, nemusíme vás testovat. Je opět zapotřebí se objednat na sesterně, aby byl váš příbuzný nachystaný a mohl ve sjednanou dobu opustit domov.  

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na paní vrchní sestru Markétu Gabrhelovou, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 200 397

V prostorách domova stále platí povinnost nosit respirátory FFP 2.

 Děkujeme za pochopení a za akceptování nastavených pravidel, která slouží k ochraně vašich blízkých.

Viz. také ...
a) Návštěvy ve zdravotnických zařízeních, 0448 (pdf) a
b) Změna mimořádných opatření změna lhůty pro uznávání prodělání onemocnění covid-19 s účinností od-24.-5.-2021 (pdf)

S pozdravem a přáním hezkého dne.